KONTAKT

Centrum Ogrodnicze Plant

ul. Jawornicka 50

60-161 Poznań

Zobacz mapkę dojazdowąwięcej

_______________________

 

 

O firmie

Centrum Ogrodnicze Plant liczy już sobie 31 lat i w 1987 roku, kiedy powstało, było jednym z pierwszych tego typu centrów w Poznaniu. W ciągu tego czasu firma rozbudowała się, znacznie zwiększyła swój asortyment i doczekała się stale odwiedzających nas Klientów. Jest nam niezmiernie miło, że zauważają Państwo zmiany na lepsze, przychodzicie ze swoimi pomysłami i sugestiami, których zawsze chętnie słuchamy. Między innymi dzięki temu możemy sprostać wysokim wymaganiom klienta. Przez lata działalności wypracowaliśmy bardzo dobre kontakty ze szkółkarzami w Polsce i za granicą. Wspierani przez ich doświadczenie i wiedzę możemy proponować wyłącznie materiał roślinny wysokiej jakości o wspaniałych walorach dekoracyjnych.

Współpracujemy ze znanymi producentami nasion, podłoży, donic, nawozów i środków ochrony roślin, które w wielu wypadkach zyskały popularność w Poznaniu dzięki naszej dystrybucji.

W grudniu 2017 roku przenieśliśmy siedzibę firmy na ul. Jawornicką 50 w Poznaniu. gdzie czeka na Klientów wygodny parking oraz 1500m2 powierzchni ogrodu zewnętrznego.

W okresie od maja do sierpnia zapraszamy 7 dni w tygodniu

od 9.00 do 20.00