KONTAKT

Plant centrum ogrodnicze

ul. Jana Pawła II / 21
61-131 Poznań

Zobacz mapkę dojazdowąwięcej

_______________________

 

O firmie

Centrum Ogrodnicze Plant liczy już sobie 24 lata i w 1987 roku, kiedy powstało, było jednym z pierwszych tego typu centrów w Poznaniu. W ciągu tego czasu firma rozbudowała się, znacznie zwiększyła swój asortyment i doczekała się stale odwiedzających nas Klientów. Jest nam niezmiernie miło, że zauważają Państwo zmiany na lepsze, przychodzicie ze swoimi pomysłami i sugestiami, których zawsze chętnie słuchamy. Między innymi dzięki temu możemy sprostac wysokim wymaganiom klienta.

Przez lata działalności wypracowaliśmy bardzo dobre kontakty ze szkółkarzami w Polsce i za granicą. Wspierani przez ich doświadczenie i wiedzę możemy proponowac wyłącznie materiał roślinny wysokiej jakości o wspaniałych walorach dekoracyjnych.

Współpracujemy ze znanymi producentami nasion, podłoża, donic, nawozów i środków ochrony roślin, tj. NAWOMIX, KRONEN, BROS, PNOS OŻARÓW MAZOWIECKI, LAMELA i innych, które w wielu wypadkach zyskały popularnośc w Poznaniu dzięki naszej dystrybucji.

Znajdujemy się w centrum miasta, przy Rondzie Rataje i posiadamy wygodny parking. Dla Państwa wygody pracujemy 7 dni w tygodniu.

W okresie od maja do sierpnia zapraszamy od 9.00 do 20.00

 

Nasza reklama w mediach: